| Elementmateriaal | 304ss |
|---|---|
| Drukgrenswaarden | Vacuüm, 0-1000 bar |
| Verbinding | M20*1.5, 1/2,1/4 Of andere |
| Huizen | Roestvrij staal |
| Afbeeldingsmodus | 5 cijfers Display + Analoogstraalindicator |
| Verbinding | M20*1.5, 1/2,1/4 Of andere |
|---|---|
| Huisvesting | Roestvrij staal |
| Weergavemodus | 5 cijfers Display + Analoogstraalindicator |
| Elementmateriaal | 304ss |
| Drukgrenswaarden | Vacuüm, 0-1000 bar |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
|---|---|
| Bourton-buis | van roestvrij staal |
| Grootte | 50 mm |
| Kwaliteit | 1 jaar |
| verwarming | Laserlassen |
| Meetbereik | als eisen |
|---|---|
| Grootte van de verbinding | 1/4 inch |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Montage-type | Onderste of achterste berg |
| Afbeeldingsmodus | 5 cijfers Display + Analoogstraalindicator |
|---|---|
| Werktijd | 20- 140 °F (- 6,67 aan 60°C) |
| Huizen | Roestvrij staal |
| Grootte | 80 mm |
| Drukgrenswaarden | Vacuüm, 0-1000 bar |
| Drukgrenswaarden | Vacuüm, 0-1000 bar |
|---|---|
| Afbeeldingsmodus | 5 cijfers Display + Analoogstraalindicator |
| Kwaliteitsgarantie | 12 maanden |
| Werktijd | 20- 140 °F (- 6,67 aan 60°C) |
| Verbinding | M20*1.5, 1/2,1/4 Of andere |
| Vloeistof gevuld | - Nee. |
|---|---|
| Olie vullen | Niet beschikbaar om olie te vullen |
| OEM-service | Accepteer. |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Schaalbereik | Druk 0.. 1000 bar |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Measurement Type | Pressure |
| Case | Stainless Steel |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 80 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | digitale drukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |