| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Naam van het product | Digitale Drukmaat |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| Productnaam | Digitale Drukmaat |
|---|---|
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| De berg | Onderkant |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | accu-drukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | dekseldrukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 65 mm 80 mm 100 mm |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Naam van het product | Digitale vacuümdrukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 80 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de maat van de diafragmadruk |
| Geval | Roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Digitale Drukmaat |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Soort vennootschap | Vervaardiging |
| Gebruik | Meetinstrumenten |
| Materiaal | koolstofstaal, roestvrij staal, enz. |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | drukmeter China |
| Materiaal | Volledig roestvrij staal |
| Maat | 80 mm |