| Wijzer | Zwart geverfd aluminium |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel |
| Schommelingen | Laserlassen |
| Venstermateriaal | Acryl |
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Elementmateriaal | 304ss |
|---|---|
| Drukgrenswaarden | Vacuüm, 0-1000 bar |
| Verbinding | M20*1.5, 1/2,1/4 Of andere |
| Huizen | Roestvrij staal |
| Afbeeldingsmodus | 5 cijfers Display + Analoogstraalindicator |
| Elementmateriaal | 304ss |
|---|---|
| Huizen | Roestvrij staal |
| Verbinding | M20*1.5, 1/2,1/4 Of andere |
| Drukgrenswaarden | Vacuüm, 0-1000 bar |
| Afbeeldingsmodus | 5 cijfers Display + Analoogstraalindicator |
| Draad | 1/4" 1/2" BSP/PT/NPT/G/M |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel |
| Wijzer | Zwart geverfd aluminium |
| Grootte | 63 mm 100 mm 150 mm |
| Bourton-buis | Roestvrij staal |
| Haven | Qingdao, China |
|---|---|
| Vulling | glycerine of siliconen of droog |
| Grootte | 100 mm |
| Verbinding | 1/2 inch NPT |
| Dialgrootte | 4 inch. |
| Jouw idee. | Acceptabel |
|---|---|
| Grootte | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Display-type | Analoog |
| Nominale Grootte | 22 mm-41 mm |
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
|---|---|
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Display-type | Analoog |
| Meer informatie | Beschikbaar pas aan |
| Nauwkeurigheid | ±4% |
| Wijzerplaatformaat | 4 inch / 100 mm |
|---|
| Materiaal | Zwarte stelkas, messing binnenkant en aansluiting. |
|---|---|
| Gevalgrootte | 60 mm |
| bourdonbuis | Fosforbrons |
| Montage | onderkant, achterkant |
| Precisiteit | 2.5% |
| Verbinding | M20*1.5, 1/2,1/4 Of andere |
|---|---|
| Huisvesting | Roestvrij staal |
| Weergavemodus | 5 cijfers Display + Analoogstraalindicator |
| Elementmateriaal | 304ss |
| Drukgrenswaarden | Vacuüm, 0-1000 bar |