| Betaling | verschillende betaalmethoden |
|---|---|
| Display-type | Analoog |
| Precisiteit | ±4% |
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
| Meer informatie | Beschikbaar pas aan |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
|---|---|
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
| grootte | 23mm25mm28mm38mm |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Jouw idee. | Acceptabel |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
|---|---|
| Levering vermogen | 50000 |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | VVKA |
| Certificering | CE ISO |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Originele plaats | Gemaakt in China |
| Wijzerplaatformaat | 65 mm of 80 mm/100 mm |
| Afbeeldingsmodus | 5 cijfers Display + Analoogstraalindicator |
|---|---|
| Grootte | 100 mm |
| Kwaliteitsgarantie | 12 maanden |
| Drukgrenswaarden | Vacuüm, 0-1000 bar |
| Huizen | Roestvrij staal |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
|---|---|
| Levering vermogen | 30000/maand |
| Plaats van herkomst | Shandong China |