| Pressure Range | As Required, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
|---|---|
| Size | 40mm-250mm |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Case Size | 60mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
|---|---|
| Display-type | Analoog |
| Meetbereik | als eisen |
| Nauwkeurigheid | ±4% |
| Draad | 1/8'G /NPT/M |
| Nauwkeurigheid | ±4% |
|---|---|
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Jouw idee. | Acceptabel |
| Meetbereik | als eisen |
| Nominale Grootte | 22 mm-41 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 65 mm of 80 mm/100 mm |
| Afbeeldingsmodus | 5 cijfers Display + Analoogstraalindicator |
|---|---|
| Drukgrenswaarden | Vacuüm, 0-1000 bar |
| Kwaliteitsgarantie | 12 maanden |
| Werktijd | 20- 140 °F (- 6,67 aan 60°C) |
| Huizen | Roestvrij staal |
| Wijzerplaatmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Grootte | 60 mm |
| Dialgrootte | 2.5 inch |
| Montage-type | Recht naar beneden of naar achteren |
| Grootte van de verbinding | 1/4 Duim NPT |
| Olie | Zoals vereist |
|---|---|
| De berg | Onderste of axiale |
| Drukbereik | 30 inHG ((vacuüm) door 15000psi |
| Dialgrootte | 2 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
|---|---|
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Bellen | Aluminium |
| Haven | Qingdao |