| Soort vennootschap | Vervaardiging |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Precisiteit | ±2,5% of ±1,6% van de volledige schaal |
| Dialgrootte | 2.5 inch 4 inch |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Drukbereik | Vacuüm / Positief |
| bourdonbuis | Balg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Made in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Connection Size | 1/4 1/2" 3/8"BSP NPT M |
|---|---|
| Mount | Bottom Mount |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |
| Company Type | Manufacturer |
| Size | 40mm-250mm |
| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT, BSP. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Naam van het product | Olie - gevulde drukmaat |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Mount | Bottom Back |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-kas en Messing-internen |
| Sleutelwoord | Drukmaat |