| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Windows | Glas |
| Bereik | 0-1000bar |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wijzerplaatformaat | 63 mm |
| Materiaal | Zwart staal/roestvrij staal behuizing |
| DIENST | volledige naverkoopservice |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM |
| Maat | 2" 1,5" 1" |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS316 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Originele plaats | Gemaakt in China |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | bule kleur staal |
| Originele plaats | Gemaakt in China |
| Wijzerplaatformaat | 50 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | bule kleur staal |
| Originele plaats | Gemaakt in China |
| Wijzerplaatformaat | 50 mm |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Gevalgrootte | 2.5 "(60 mm),(2",2.5",4",6" optioneel) |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| De berg | Achter, onder. Panel. |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |