| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 2.5" ((63mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-kas en Messing-internen |
| Garantie | 10 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Grootte | 2.5" ((63mm) |
| Materiaal | van zwarte of roestvrij staal |
| Precisiteit | 2.5% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | digitale drukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | zwarte stalen behuizing met messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | bardrukmanometer |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | 22-28 mm |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
|---|---|
| Bewegingsmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Bereik | Op maat |
| Draadmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Bourton-buis | Roestvrij staal |
|---|---|
| Wijzer | Zwart geverfd aluminium |
| Grootte | 100 mm |
| De berg | Achterste bevestiging |
| Toepassing | industriële |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| type | Diafragma afdichting |
|---|---|
| Haven | Qingdao/Shanghai/Ningbo |
| Verbinding | Onderkant |
| Wijzerplaatmateriaal | Aluminium |
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT BSP... |