| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | glycerine gevulde drukmaat |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 4'" of op maat |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Naam van het product | elektruc-contactdrukmeter |
| Grootte | 100 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | van zwarte of roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | capsule-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | zwart stalen behuizing, messing binnenkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | capsule-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Gevalgrootte | 2.5" 4" 6" |
|---|---|
| Windows | Glas |
| Precisiteit | 10,6% |
| Materiaal | Hoes van roestvrij staal/hoes van staal |
| Balg | fosforbronzen/roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de maat van de diafragmadruk |
| Geval | Roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 4“ (100mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-koffer en SS-internen |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Industriële drukmaat |
| Geval | SS304 |
| Grootte | 60 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Drukbereik | 0~200 psi |
| Montage | onderkant of achterkant |
| Type | minidrukmaat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | algemene drukmeter van staal |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Made in China |