| Meetbereik | als eisen |
|---|---|
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| grootte | 100 mm |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| grootte | 100 mm |
|---|---|
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
| Opening | 1.6 |
| Meetbereik | als eisen |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Precisie | 2.5% |
|---|---|
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| grootte | 63 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Toepassing | Industriële drukmeting |
|---|---|
| Precisie | 2.5% |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| grootte | 63 mm |
| Meetbereik | als eisen |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
|---|---|
| Meetbereik | als eisen |
| grootte | 100 mm |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Toepassing | Industriële drukmeting |
|---|---|
| Meetbereik | als eisen |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
|---|---|
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Opening | 1.6 |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Jouw idee. | Acceptabel |
|---|---|
| Grootte | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Display-type | Analoog |
| Nominale Grootte | 22 mm-41 mm |
| Meer informatie | Beschikbaar pas aan |
|---|---|
| Nominale Grootte | 22 mm-41 mm |
| Meetbereik | als eisen |
| Grootte | print als vraag |
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
| Draad | 1/8'G /NPT/M |
|---|---|
| Display-type | Analoog |
| grootte | 23mm25mm28mm38mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Jouw idee. | Acceptabel |