| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | stalen behuizing en messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Grootte | print als vraag |
|---|---|
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Meetbereik | als eisen |
| Nauwkeurigheid | ±4% |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
|---|---|
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Opening | 1.6 |
| grootte | 63 mm |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | drukmeter China |
| Materiaal | Volledig roestvrij staal |
| Maat | 80 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | zwarte stalen behuizing met messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |
| type | Diafragma afdichting |
|---|---|
| Haven | Qingdao/Shanghai/Ningbo |
| Wijzerplaatmateriaal | Aluminium |
| Precisiteit | ±2,5% 1,6% |
| Metingsafstand | 0~100mpa |