| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
|---|---|
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Haven | Qingdao |
| Display-type | Analoog |
|---|---|
| Draad | 1/8'G /NPT/M |
| Precisiteit | ±4% |
| grootte | 23mm25mm28mm38mm |
| Meetbereik | als eisen |
| Haven | Qingdao, China |
|---|---|
| Vulling | glycerine of siliconen of droog |
| Grootte | 100 mm |
| Verbinding | 1/2 inch NPT |
| Dialgrootte | 4 inch. |
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
|---|---|
| Jouw idee. | Acceptabel |
| Meetbereik | als eisen |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Grootte | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Montage-type | Onderkant |
|---|---|
| Oorspronkelijke plaats | gemaakt in China |
| Haven | Qingdao, Shanghai |
| Meetbereik | als eisen |
| De berg | Onderkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | zwarte stalen behuizing met messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
|---|---|
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Bellen | Aluminium |
| Haven | Qingdao |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
|---|---|
| Grootte | 150 mm |
| De berg | Onderkant |
| Meetbereik | als eisen |
| Nauwkeurigheid | ± 0,4% van de volledige schaal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-kas en Messing-internen |
| Sleutelwoord | Drukmaat |