| Dialgrootte | 4 inch. |
|---|---|
| Venster | glas of kunststof |
| Haven | Qingdao, China |
| Venstermateriaal | Geraffineerd glas |
| Drukbereik | Op maat |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
|---|---|
| Meetbereik | als eisen |
| grootte | 100 mm |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
|---|---|
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Opening | 1.6 |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Montage | Terug. |
|---|---|
| Meetbereik | als eisen |
| Nominale Grootte | 25 mm |
| Grootte | print als vraag |
| Precisiteit | ±4% |
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT BSP... |
|---|---|
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Verbindingslocatie | Onderkant |
| type | Diafragma afdichting |
| Metingsafstand | 0~100mpa |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | Vacuüm / Positief |
| bourdonbuis | Balg |
| Stijl | Onderste berg |
| Montage-type | Recht naar beneden of naar achteren |
|---|---|
| Type | Diafragma afdichting |
| Draadgrootte | 1/2 |
| Dialgrootte | 2.5 inch |
| Verbindingslocatie | Onderkant |
| Olie | Zoals vereist |
|---|---|
| De berg | Onderste of axiale |
| Drukbereik | 30 inHG ((vacuüm) door 15000psi |
| Dialgrootte | 2 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Precisie | 2.5% |
|---|---|
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| grootte | 63 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Toepassing | Industriële drukmeting |
|---|---|
| Precisie | 2.5% |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| grootte | 63 mm |
| Meetbereik | als eisen |