| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 4 "100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 20,5%/1,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~250Mpa,bar,mbar,etc. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | De volledige Maat van de Roestvrij staaldruk |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 2.5" ((((63mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 20,5%/1,6% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 4 "100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 4 "100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Grootte | 4 "100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | met olie gefilterde drukmeter |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 4 "100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | Drukmeter voor het diafragma |
| Het Hof van Justitie | Roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |