| Productnaam | Mini-drukmeter |
|---|---|
| Grootte | 41 mm |
| Materiaal | ZEEL |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Precisiteit | 4% |
| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Pressure Range | As Required, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Original Place | Made In China |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |
| Mount | Bottom Mount |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Size | 40mm-250mm |
| Case Size | 100mm |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |
|---|---|
| Mount | Bottom Mount |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Size | 40mm-250mm |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Productnaam | Elektrische contactdrukmeter |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,psi enz. |
| Nauwkeurigheid | 10,6% |
| Materiaal | bezelringdrukmeter |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Originele plek | Gemaakt in China |
| Wijzerplaatformaat | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Kenmerken | Duurzaam |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Industriële drukmaat |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | algemene drukmeter van staal |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Grootte | 2" (50mm) |
|---|---|
| Materiaal | zwarte stalen behuizing en messing binnenkant |
| Garantie | 1 jaar |
| De berg | radiële bevestiging |
| Precisiteit | 2.5% |