| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | Drukmaat |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Verbinding | Onderkant |
| Naam van het product | geen oliedrukmeter |
|---|---|
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Venster | Glas, Plastiek |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | droge drukmeter |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Naam van het product | droge drukmeter |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | droge drukmeter |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Venster | Glas, Plastiek |
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Productnaam | alle drukmeters van roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Olie - gevulde drukmaat |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | schokbestendige drukmeter |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | algemene drukmeter van roestvrij staal |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou |
| Voordelen | Vochtbestendig, slijtvast, milieuvriendelijk, zeer duurzaam |