| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 100 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | capsule-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | capsule-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | zwart stalen behuizing, messing binnenkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | micro-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de maat van de diafragmadruk |
| Geval | Roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Productnaam | 1 inch drukmeter |
|---|---|
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | 2225mm |
| Montage | rug |
| Haven | Qingdao |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 0 ~ 300 bar |
| Montage | rug |
| Type | minidrukmaat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | algemene drukmeter van roestvrij staal |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou |
| Voordelen | Vochtbestendig, slijtvast, milieuvriendelijk, zeer duurzaam |
| Productnaam | Mini-drukmeter |
|---|---|
| Grootte | 41 mm |
| Materiaal | ZEEL |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Precisiteit | 4% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | Glycerine-drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |