| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | 40 mm drukmeter |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Gevalgrootte | 80 mm |
| Precisiteit | 10,6% |
| Verbindingsdraad | NPT,BSP ((G,PF),BSPT ((ZG,PT) 1/2" |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Naam van het product | Lpg-gasdrukmeter |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | capsule-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | zwart stalen behuizing, messing binnenkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | capsule-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de maat van de diafragmadruk |
| Geval | Roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 100 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Hoofdstuk SS en binnenkant van SS of koper |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | droge drukmeter |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | drukmeter China |
| Materiaal | Volledig roestvrij staal |
| Maat | 80 mm |