| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | digitale drukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Montage-type | Recht naar beneden of naar achteren |
|---|---|
| Verbindingslocatie | Onderkant |
| Grootte | 60 mm 100 mm |
| Draadstandaard | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Metingsafstand | 0~100mpa |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
|---|---|
| Wijzer | Aluminium zwart |
| Haven | Qingdao |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Bellen | Aluminium |
| Verbindingsdraad | BSP/NPT/G/M |
|---|---|
| Haven | Qingdao |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Bellen | Aluminium |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Verbindingsdraad | BSP/NPT/G/M |
|---|---|
| Haven | Qingdao |
| Verbindingsgrootte | 1/4 1/2 |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| De berg | Achterste rug |
| Bewegingsmateriaal | metalen |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Verbindingsmateriaal | metalen |
| type | Diafragma afdichting |
|---|---|
| Haven | Qingdao/Shanghai/Ningbo |
| Wijzerplaatmateriaal | Aluminium |
| Precisiteit | ±2,5% 1,6% |
| Metingsafstand | 0~100mpa |
| Precisiteit | ±1,6% van volle schaal |
|---|---|
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Draad | M20X1.5 1/2'BSP/PT/NPT/G/M |
| Verbinding | Onderste berg |
| Venstermateriaal | Acryl, glas |
| Size | 2.5" |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Over Pressure | 1.5×FS |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
| Wijzer | Zwart geverfd aluminium |
|---|---|
| verwarming | Laserlassen |
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Bourton-buis | van roestvrij staal |
| Venstermateriaal | Acryl |