| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Digitale Drukmaat |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Productnaam | Digitale Drukmaat |
|---|---|
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| De berg | Onderkant |
| Trefwoord | Rutometer |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Verbindingslocatie | Onderkant |
| Draadstandaard | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Over druk | 1,5×FS |
| Tip van de aanwijzer | verstelbaar |
|---|---|
| Verbindingsdraad | Op maat |
| De berg | Onderkant |
| Materiaal | Zwart staal staal |
| Haven | Qingdao, Shanghai |
| Montage-type | Onderkant |
|---|---|
| Oorspronkelijke plaats | gemaakt in China |
| De berg | Onderkant |
| Verbindingsdraad | Op maat |
| Haven | Qingdao, Shanghai |
| Toepassing | Industriële drukmeting |
|---|---|
| Precisie | 2.5% |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| grootte | 63 mm |
| Meetbereik | als eisen |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
|---|---|
| Meetbereik | als eisen |
| Precisie | 2.5% |
| grootte | 63 mm |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Toepassing | Industriële drukmeting |
|---|---|
| Meetbereik | als eisen |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Measurement Type | Pressure |
| Case | Stainless Steel |
| Precisie | 2.5% |
|---|---|
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| grootte | 63 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |