| Precisiteit | ±1,6% van volle schaal |
|---|---|
| Draad | 1/4" 1/2" BSP/PT/NPT/G/M |
| Wijzer | Zwart geverfd aluminium |
| Verbinding | Onderste berg |
| Venstermateriaal | Acryl, glas |
| Soort vennootschap | Vervaardiging |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Precisiteit | ±2,5% of ±1,6% van de volledige schaal |
| Dialgrootte | 2.5 inch 4 inch |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou. |
| Bourton-buis | Roestvrij staal |
|---|---|
| Wijzer | Zwart geverfd aluminium |
| Grootte | 100 mm |
| De berg | Achterste bevestiging |
| Toepassing | industriële |
| Materiaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
|---|---|
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Betalingscondities | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Levering vermogen | 30-50k per maand |
| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT, BSP. |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Mount | Bottom Back |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Digitale Drukmaat |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| Connection Size | 1/4 1/2" 3/8"BSP NPT M |
|---|---|
| Mount | Bottom Mount |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |
| Company Type | Manufacturer |
| Size | 40mm-250mm |