| Materiaal | van zwarte of roestvrij staal |
|---|---|
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Betalingscondities | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Levering vermogen | 30-50k per maand |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Case | Stainless Steel |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
| Measurement Type | Pressure |
| Meetbereik | als eisen |
|---|---|
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| grootte | 100 mm |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | digitale drukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Grootte | 63 mm 100 mm 150 mm |
|---|---|
| Precisiteit | ±1,6% van volle schaal |
| Draad | 1/4" 1/2" BSP/PT/NPT/G/M |
| Toepassing | Industrieel |
| Venstermateriaal | Acryl, glas |
| Draad | 1/4" 1/2" BSP/PT/NPT/G/M |
|---|---|
| Wijzer | Zwart geverfd aluminium |
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Verbinding | Onderste berg |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
|---|---|
| Bewegingsmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Bereik | Op maat |
| Draadmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Toepassing | Industrieel |
|---|---|
| Precisiteit | ±1,6% van volle schaal |
| Wijzer | Zwart geverfd aluminium |
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Bourton-buis | Roestvrij staal |
| type | Diafragma afdichting |
|---|---|
| Haven | Qingdao/Shanghai/Ningbo |
| Verbinding | Onderkant |
| Wijzerplaatmateriaal | Aluminium |
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT BSP... |