| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| De berg | Achterste rug |
| Bewegingsmateriaal | metalen |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Verbindingsmateriaal | metalen |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1/4 1/2 |
| Wijzer | Aluminium zwart |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Haven | Qingdao |
| grootte | 63 mm 100 mm 150 mm |
|---|---|
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
| Verbindingsdraad | BSP/NPT/G/M |
| Bellen | Aluminium |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
|---|---|
| Wijzer | Aluminium zwart |
| Haven | Qingdao |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Bellen | Aluminium |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
|---|---|
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Bellen | Aluminium |
| Haven | Qingdao |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
|---|---|
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Haven | Qingdao |
| Bereik | Op maat |
|---|---|
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Het Hof van Justitie | van roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | digitale drukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
| Materiaal | roestvrijstalen behuizing en messingverbinding |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |