| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | capsule-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | Zwart staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Naam van het product | Alle vloeistof van de drukmeter van roestvrij staal is gevuld |
|---|---|
| Grootte | 4 "100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 20,5%/1,6% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | drukmeter China |
| Materiaal | Volledig roestvrij staal |
| Maat | 80 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Productnaam | alle drukmeters van roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Productnaam | Digitale manometer |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Casusgrootte | 100 mm |
| Omgevingstemp. | -20℃~60℃ |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| De berg | Achterste rug |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
| Bourdonbuismateriaal | Fosforbrons |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Bereik | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Wijzer | Aluminium zwart |
|---|---|
| grootte | 63 mm 100 mm 150 mm |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Haven | Qingdao |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | digitale drukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |