| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Materiaal | zwarte stalen behuizing met messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 63 mm |
| Materiaal | Zwart staal/roestvrij staal behuizing |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1/2 |
| Verbindingsdraad | BSP/NPT/G/M |
| Wijzer | Aluminium zwart |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
|---|---|
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Bellen | Aluminium |
| Haven | Qingdao |
| Dialgrootte | 4 inch. |
|---|---|
| Windows | veilig glas of glas |
| Werktemperatuur | 0-200°C |
| Venstermateriaal | Geraffineerd glas |
| Venster | glas of kunststof |
| Venster | glas of kunststof |
|---|---|
| Venstermateriaal | Geraffineerd glas |
| Werktemperatuur | 0-200°C |
| Drukbereik | Op maat |
| Grootte | 100 mm |
| Montage-type | Onderkant |
|---|---|
| Oorspronkelijke plaats | gemaakt in China |
| De berg | Onderkant |
| Verbindingsdraad | Op maat |
| Haven | Qingdao, Shanghai |
| Montage-type | Onderkant |
|---|---|
| Oorspronkelijke plaats | gemaakt in China |
| Haven | Qingdao, Shanghai |
| Meetbereik | als eisen |
| De berg | Onderkant |