| Gevalgrootte | 2.5" 4" 6" |
|---|---|
| Windows | Glas |
| Precisiteit | 10,6% |
| Materiaal | Hoes van roestvrij staal/hoes van staal |
| Balg | fosforbronzen/roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Dialgrootte | 38 mm |
| Materiaal | Staal/Messing |
| Olie | Geen olie. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 2 " ((50 mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
|---|---|
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| De berg | Onderste berg |
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 63 mm |
| Materiaal | Zwart staal/roestvrij staal behuizing |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Garantie | Eén jaar, één jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 60 mm/2,5 inch |
| Materiaal | van roestvrij staal met messingverbinding |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | bule kleur staal |
| Originele plaats | Gemaakt in China |
| Wijzerplaatformaat | 50 mm |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nominale Grootte | 65 mm |
| Precisiteit | 1%, 0,5%,00,4%,0.2%,0.1%,0.05% optie |
| Afbeelding | 4-5 digitaal LCD-display |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
| Materiaal | roestvrijstalen behuizing en messingverbinding |
| Drukbereik | 0~250Mpa,bar,mbar,etc. |