| Wijzer | Aluminium zwart |
|---|---|
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| grootte | 63 mm 100 mm 150 mm |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -10℃~60℃ |
| Haven | Qingdao, China |
|---|---|
| Vulling | glycerine of siliconen of droog |
| Grootte | 100 mm |
| Verbinding | 1/2 inch NPT |
| Dialgrootte | 4 inch. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 300 bar, 400 bar. |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | digitale drukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Naam van het product | Digitale Drukmaat |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | drukmeter China |
| Materiaal | Volledig roestvrij staal |
| Maat | 80 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -10℃~60℃ |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Digitale Drukmaat |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Wijzer | Zwart geverfd aluminium |
|---|---|
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Precisiteit | ±2,5% van de volledige schaal |
| Bourton-buis | van roestvrij staal |
| verwarming | Laserlassen |