| Product name | Pressure Gauge Manometer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Producing Experience | 11 Years |
| Olietype | Beschikbaar voor het vullen van olie |
| De berg | Achterste rug |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT, BSP. |
| Quality | 1 Year |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
|---|---|
| Producing Experience | 11 Years |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
|---|---|
| Bewegingsmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Bereik | Op maat |
| Draadmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT, BSP. |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Verbindingsmateriaal | metalen |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| De berg | Achterste rug |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
| Bourdonbuismateriaal | Fosforbrons |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |