| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wijzerplaatformaat | 63 mm |
| Materiaal | Zwart staal/roestvrij staal behuizing |
| DIENST | volledige naverkoopservice |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM |
| Maat | 2" 1,5" 1" |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS316 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Dialgrootte | 6" ((2,5",4" optioneel) |
| Metingsafstand | 0~6MPa |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Naam van het product | manometers |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Precisiteit | 2.5% |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Garantie | 10 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Grootte | 2.5" ((63mm) |
| Materiaal | van zwarte of roestvrij staal |
| Precisiteit | 2.5% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 2.5" ((63mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-kas en Messing-internen |
| Precisiteit | ±1,6% van volle schaal |
|---|---|
| Draad | 1/4" 1/2" BSP/PT/NPT/G/M |
| Wijzer | Zwart geverfd aluminium |
| Verbinding | Onderste berg |
| Venstermateriaal | Acryl, glas |