| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
|---|---|
| Dialgrootte | 25 mm (19 mm-40 mm beschikbaar) |
| Materiaal | ss, staal, messing |
| Montage | rug |
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Olie gevuld | Op maat |
| Materiaal van de zaak | Roestvrij staal |
| Verbinding | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Zet Type op | Onderkant |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 60 mm/2,5 inch |
| Materiaal | van roestvrij staal met messingverbinding |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Grootte | 4“ (100mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | Vacuüm / Positief |
| bourdonbuis | Balg |
| Stijl | Onderste berg |
| Materiaal | roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Betalingscondities | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
|---|---|
| Levering vermogen | 30000/maand |
| Plaats van herkomst | Shandong China |