| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 63 mm, of op maat gemaakt |
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 63 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Koffer van roestvrij staal |
| Originele plaats | GEMAAKT IN CHINA |
| Wijzerplaatformaat | 63 mm |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |