| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | VVKA |
| ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Zwart staal |
| Originele plaats | GEMAAKT IN CHINA |
| Wijzerplaatformaat | 60 mm |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | bule kleur staal |
| Originele plaats | Gemaakt in China |
| Wijzerplaatformaat | 50 mm |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | bule kleur staal |
| Originele plaats | Gemaakt in China |
| Wijzerplaatformaat | 50 mm |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Originele plaats | Gemaakt in China |
| Wijzerplaatformaat | 40 mm |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Wijzerplaatformaat | 100 mm |
|---|---|
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Betalingscondities | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Levering vermogen | 30-50k per maand |