| Naam | Ballonopblaasapparaat Noctilucent Medisch 30ATM Manometer 40mm |
| Wijzerplaat Grootte | 40mm (of aangepaste maat beschikbaar) |
| Behuizing | Plastic behuizing |
| Druk | Mpa, andere schaal eenheden bar, psi, kg/cm² etc. (optioneel) |
| Ring | Geen |
| Uurwerk | Messing |
| Aansluiting | Messing |
| Bourdonbuis | Brons |
| Wijzerplaat en wijzer | Aluminium |
| Venster | Plastic |
| Aansluitmaten | 1/8" voor 1.5", 1/4 voor 2", 2.5" behuizing; 1/2 voor 4", 6" |
| Aansluitingen | Metrische schroefdraad, NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Montage | Onderkant (Of paneel, onderkant montage beschikbaar) |
| Nauwkeurigheid | 1.5"(40mm), 2"(50mm), 2.5(63mm) - 2.5% 4"(100mm) en 6"(150mm) - 1.6% |
| Druklimiet | Stabiel: 3/4x volledige schaalwaarde Schommeling: 2/3x volledige schaalwaarde Korte tijd: volledige schaalwaarde |
Qingdao DaZeFengYang is een professionele fabrikant van manometers en handgereedschap, en lid van de China National Hardware Association.
Samen met onze zeer bekwame technische experts, hebben we ons ingespannen om te voldoen aan de kwaliteitsnormen voor manometers volgens GB/T (Chinese Standaard) en internationale normen. We hebben ISO9001 en CE-certificering verkregen voor al onze producten, waaronder manometers, gasregelaars, snijbranders en lasbranders.
Na jaren van ontwikkeling bieden we nu een indrukwekkende selectie van producten, zowel speciaal als standaard, met concurrerende prijzen en betrouwbare leveringen. Onze snelle verkoop- en after-sales service maken ons bedrijf aantrekkelijk voor klanten wereldwijd, met name distributeurs en importeurs uit Europa, Zuidoost-Azië, het Midden-Oosten, Amerika en Australië.
Welkom om contact met ons op te nemen via telefoon, e-mail of bezoek ons bedrijf. We hopen oprecht een prachtige toekomst samen met u te creëren.
E-mail: sales1@qddzfy.com
WhatsApp: +8615153253081