| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | alle drukmeters van roestvrij staal |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Verbindingsmateriaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
|---|---|
| Drukbereik | 30 inHG ((vacuüm) door 15000psi |
| Nat gemaakte Delen | Messing of roestvrij staal |
| Precisiteit | ±2,5% of ±1,6% van de volledige schaal |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | 30 inHG ((vacuüm) door 15000psi |
|---|---|
| Precisiteit | ±2,5% of ±1,6% van de volledige schaal |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Verbindingsmateriaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Drukbereik | 30 inHG ((vacuüm) door 15000psi |
|---|---|
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Verbindingsmateriaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
| Precisiteit | ±2,5% of ±1,6% van de volledige schaal |
| Nat gemaakte Delen | Messing of roestvrij staal |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
|---|---|
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Haven | Qingdao |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Digitale Drukmaat |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | Digitale Drukmaat |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Precisiteit | 1% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | drukmeter voor rubberen deksels |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Precisiteit | 1% |