| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | capsule-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Naam van het product | capsule-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Garantie | 1Y, 12 maanden |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | De Maat van de capsuledruk |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Naam van het product | capsule-laagdrukmeter |
|---|---|
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | Zwart staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Haven | Qingdao |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 2.5" ((60mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Olie - gevulde drukmaat |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | schokbestendige drukmeter |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Olie - gevulde drukmaat |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | schokbestendige drukmeter |
| Originele plaats | GEMAAKT IN CHINA |
| Wijzerplaatformaat | 100 mm |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | capsule-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | Zwart staal |