| Product name | Pressure Gauge Manometer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou |
|---|---|
| Montage-type | Bodemverbinding |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Bewegingsmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Measurement Type | Pressure |
| Case | Stainless Steel |
| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Case | Stainless Steel |
| Measurement Type | Pressure |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 0 ~ 3000 psi |
| Montage | rug |
| Type | minidrukmaat |
| Naam van het product | Digitale Drukmaat |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | Lpg-gasdrukmeter |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 2.5" ((63mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-kas en Messing-internen |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | Glycerine-drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 63 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |