| Draad | 1/8'G /NPT/M |
|---|---|
| Display-type | Analoog |
| grootte | 23mm25mm28mm38mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Jouw idee. | Acceptabel |
| Grootte | print als vraag |
|---|---|
| grootte | 23mm25mm28mm38mm |
| Draad | 1/8'G /NPT/M |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Precisiteit | ±4% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Draad | 1/4' BSP/NPT/G/M... |
| Drukbereik | als eisen |
| Grootte | 63 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Windows | Glas |
| Bereik | 0-1000bar |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Made in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Wijzer | Zwart geverfd aluminium |
|---|---|
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Precisiteit | ±2,5% van de volledige schaal |
| Bourton-buis | van roestvrij staal |
| verwarming | Laserlassen |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | zwarte stalen behuizing met messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |