| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Toepassing | Geschikt voor het meten van zowel positieve als negatieve druk |
| Wijzer | Aluminium |
| Olie gevuld | Olie/droog |
| De berg | Radial of achteruit |
| Materiaal | Zwart staal of roestvrij staal koffer |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Wijzer | Aluminium |
| De berg | Radial of achteruit |
| Toepassing | Geschikt voor het meten van zowel positieve als negatieve druk |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | digitale drukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 40 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Naam van het product | met olie gevulde manometer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
|---|---|
| Meetbereik | als eisen |
| grootte | 100 mm |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Plastic |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 40 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
| Materiaal | roestvrijstalen behuizing en messingverbinding |
| Drukbereik | 0~250Mpa,bar,mbar,etc. |