| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | Vacuüm / Positief |
| bourdonbuis | Balg |
| Stijl | Onderste berg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| De berg | Onderkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal behuizing | stalen kast |
| Nominale maat | 30 mm |
| Precisie | 4% |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Originele plaats | Gemaakt in China |
| Wijzerplaatformaat | 40 mm |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | bule kleur staal |
| Originele plaats | Gemaakt in China |
| Wijzerplaatformaat | 50 mm |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Zwart staal |
| Originele plaats | GEMAAKT IN CHINA |
| Wijzerplaatformaat | 60 mm |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 250 mm, of op maat gemaakt |