| Precisiteit | +/- 2,5% |
|---|---|
| Type verbinding | NPT,Bsp |
| Meetbereik | als eisen |
| Montage-type | Onderste of achterste berg |
| Display-type | Analoog |
| Drukbereik | 30 inHG ((vacuüm) door 15000psi |
|---|---|
| Precisiteit | ±2,5% of ±1,6% van de volledige schaal |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Verbindingsmateriaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT, BSP. |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Verbindingsmateriaal | metalen |
| Company Type | Manufacturer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Original Place | Made In China |
| Display Type | Analog |
| Size | 40mm-250mm |
| Wijzer | Zwart geverfd aluminium |
|---|---|
| verwarming | Laserlassen |
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Bourton-buis | van roestvrij staal |
| Venstermateriaal | Acryl |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
|---|---|
| Bewegingsmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Olie gevuld | glycerine of silicium |
| Draadmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| De berg | Achterste rug |
| Bewegingsmateriaal | metalen |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Verbindingsmateriaal | metalen |
| Grootte van de verbinding | 1/4 inch |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Soort vennootschap | Vervaardiging |
| Precisiteit | +/- 2,5% |
| Materiaal van de koffer | staal |
| Olie | Zoals vereist |
|---|---|
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou. |
| Nat gemaakte Delen | Messing of roestvrij staal |
| Soort vennootschap | Vervaardiging |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |