| Bourdonbuismateriaal | Fosforbrons |
|---|---|
| Werktemperatuur | 0-150°F |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
| Montage-type | Bodemverbinding |
| Materiaal van de koffer | staal |
|---|---|
| Precisiteit | +/- 2,5% |
| Montage-type | Onderste of achterste berg |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Meetbereik | als eisen |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Draad | 1/4' BSP/NPT/G/M... |
| Drukbereik | als eisen |
| Grootte | 63 mm |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 40 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Precisiteit | ±2,5% of ±1,6% van de volledige schaal |
|---|---|
| Nat gemaakte Delen | Messing of roestvrij staal |
| Verbindingsmateriaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
| Drukbereik | 30 inHG ((vacuüm) door 15000psi |
| Dialgrootte | 2.5 inch 4 inch |
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT BSP... |
|---|---|
| type | Diafragma afdichting |
| Verbindingslocatie | Onderkant |
| Haven | Qingdao/Shanghai/Ningbo |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Display-type | Analoog |
| Soort onderneming | Vervaardiging |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Grootte | 100 mm |
|---|---|
| Wijzer | Zwart geverfd aluminium |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Toepassing | industriële |
| Precisiteit | ±1,6% van volle schaal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -10℃~60℃ |