| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 23mm |
| Materiaal | Staal/Messing |
| Precisiteit | 4% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal van de zaak | stalen kast |
| Nominale Grootte | 25 mm |
| Precisie | 4% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal van de zaak | koperen koffer |
| Nominale Grootte | 23mm |
| Precisie | 4% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Grootte | 4“ (100mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Windows | Glas |
| Bereik | 0-1000bar |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| fabriek | Ja, zijn wij Fabriek |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Grootte | 2.5" ((60mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Draad | 1/4'PT/NPT/G/M |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Windows | Glas |
| Bereik | 0-1000bar |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
|---|---|
| Windows | Glas |
| Bereik | 0-600bar |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Oorspronkelijke plaats | 2015 gemaakt in China |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| De berg | Onderkant |