| Elementmateriaal | 304ss |
|---|---|
| Drukgrenswaarden | Vacuüm, 0-1000 bar |
| Verbinding | M20*1.5, 1/2,1/4 Of andere |
| Huizen | Roestvrij staal |
| Afbeeldingsmodus | 5 cijfers Display + Analoogstraalindicator |
| Drukbereik | 30 inHG ((vacuüm) door 15000psi |
|---|---|
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Verbindingsmateriaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
| Precisiteit | ±2,5% of ±1,6% van de volledige schaal |
| Nat gemaakte Delen | Messing of roestvrij staal |
| Draad | 1/4" 1/2" BSP/PT/NPT/G/M |
|---|---|
| Verbinding | Onderste berg |
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Bourton-buis | Roestvrij staal |
| Precisiteit | ±1,6% van volle schaal |
| Bereik | Op maat |
|---|---|
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Het Hof van Justitie | van roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Montage-type | Recht naar beneden of naar achteren |
|---|---|
| Type | Diafragma afdichting |
| Draadgrootte | 1/2 |
| Dialgrootte | 2.5 inch |
| Verbindingslocatie | Onderkant |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
|---|---|
| Levering vermogen | 30000/maand |
| Plaats van herkomst | Shandong China |