| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | zwarte stalen behuizing met messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 150 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 23mm |
| Materiaal | Staal/Messing |
| Olie | Geen olie. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, CE, ISO |
| Dialgrootte | 28 mm |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Olie | Geen olie. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Beweging & verbinding | Roestvrij staal |
| Draad | Zoals vereist |
| Verbinding | Onderkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Beweging & verbinding | Roestvrij staal |
| Draad | Zoals vereist |
| Verbinding | Onderkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Beweging & verbinding | Roestvrij staal |
| Draad | Zoals vereist |
| Verbinding | Onderkant |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Beweging & verbinding | Roestvrij staal |
| Draad | Zoals vereist |
| Verbinding | Onderkant |
| Grootte | 60 mm |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Olie gevuld | glycerine |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Verbinding | rug |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Olie gevuld | glycerine |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Verbinding | Onderkant |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Measurement Type | Pressure |
| Case | Stainless Steel |