| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Originele plaats | Gemaakt in China |
| Wijzerplaatformaat | 65 mm of 80 mm/100 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Gevalgrootte | 60 mm |
| Drukbereik | 0-250 MPa |
| Nauwkeurigheidsklasse | 2.5% |
| Verbindingsdraad | BSP/NPT/G/M |
|---|---|
| Haven | Qingdao |
| Verbindingsgrootte | 1/4 1/2 |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| grootte | 63 mm 100 mm 150 mm |
|---|---|
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
| Verbindingsdraad | BSP/NPT/G/M |
| Bellen | Aluminium |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1/4 1/2 |
| Wijzer | Aluminium zwart |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Haven | Qingdao |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
|---|---|
| Wijzer | Aluminium zwart |
| Haven | Qingdao |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Bellen | Aluminium |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
|---|---|
| Grootte | 150 mm |
| De berg | Onderkant |
| Meetbereik | als eisen |
| Nauwkeurigheid | ± 0,4% van de volledige schaal |
| Tip van de aanwijzer | verstelbaar |
|---|---|
| Verbindingsdraad | Op maat |
| De berg | Onderkant |
| Materiaal | Zwart staal staal |
| Haven | Qingdao, Shanghai |
| Meetbereik | als eisen |
|---|---|
| De berg | Onderkant |
| Nauwkeurigheid | ± 0,4% van de volledige schaal |
| Haven | Qingdao, Shanghai |
| Oorspronkelijke plaats | gemaakt in China |