| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 4 "100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de maat van de diafragmadruk |
| Geval | Roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | schokbestendige drukmeter |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | algemene drukmeter van staal |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Made in China |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
|---|---|
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Haven | Qingdao |
| Material | Black steel case & Brass conenction |
|---|---|
| Connection | bottom |
| Pressure range | Micro Low pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial size | 63mm |
| Precisiteit | ±4% |
|---|---|
| Display-type | Analoog |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Grootte | print als vraag |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Display-type | Analoog |
|---|---|
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
| Meer informatie | Beschikbaar pas aan |
| Meetbereik | als eisen |
| Jouw idee. | Acceptabel |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | drukmeter voor rubberen deksels |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Precisiteit | 1% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Naam van het product | Digitale vacuümdrukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 80 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |