| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | micro-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT, BSP. |
| Quality | 1 Year |
| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT, BSP. |
| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Case | Stainless Steel |
| Measurement Type | Pressure |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dialgrootte | 4 inch. |
|---|---|
| Venster | glas of kunststof |
| Haven | Qingdao, China |
| Venstermateriaal | Geraffineerd glas |
| Drukbereik | Op maat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Drukbereik | Vacuüm / Positief |
| bourdonbuis | Balg |
| Dialgrootte | 4 inch. |
|---|---|
| Venstermateriaal | Geraffineerd glas |
| Kleur van de wijzerplaat | wit |
| Grootte van de zaak | 4 |
| Windows | veilig glas of glas |
| Montage | Terug. |
|---|---|
| Meetbereik | als eisen |
| Nominale Grootte | 25 mm |
| Grootte | print als vraag |
| Precisiteit | ±4% |