| Verbinding | Onderkant |
|---|---|
| Grootte van de verbinding | 1/2 inch NPT |
| Wijzerplaatmateriaal | Aluminium |
| Draadgrootte | 1/2 |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 80 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
|---|---|
| Windows | Glas |
| Bereik | 0-600bar |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Oorspronkelijke plaats | 2015 gemaakt in China |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Maat | 2 " ((50 mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 80 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 65 mm |
| Omgevingstemp. | -10℃~60℃ |