| Size | 2.5" |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Over Pressure | 1.5×FS |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
|---|---|
| Certificering | ISO CE |
| Wijzerplaatmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Grootte | 60 mm |
| Dialgrootte | 2.5 inch |
| Montage-type | Recht naar beneden of naar achteren |
| Grootte van de verbinding | 1/4 Duim NPT |
| Montage-type | Onderkant |
|---|---|
| Oorspronkelijke plaats | gemaakt in China |
| Haven | Qingdao, Shanghai |
| Meetbereik | als eisen |
| De berg | Onderkant |
| Wijzerplaatformaat | 4 inch / 100 mm |
|---|
| Gevalgrootte | 2.5" 4" 6" |
|---|---|
| Windows | Glas |
| Precisiteit | 10,6% |
| Materiaal | Hoes van roestvrij staal/hoes van staal |
| Balg | fosforbronzen/roestvrij staal |