| Materiaal | SS304 SS3016 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Voordelen | Vochtbestendig, slijtvast, milieuvriendelijk, zeer duurzaam |
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Materiaal | roestvrij staal |
|---|---|
| Voordelen | Vochtbestendig, slijtvast, milieuvriendelijk, zeer duurzaam |
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Betalingscondities | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Materiaal | SS staal |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Voordeel | Vochtbestendig/slijtvast/milieuvriendelijk/zeer duurzaam |
| Voordelen | Vochtbestendig, slijtvast, milieuvriendelijk, zeer duurzaam |
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Materiaal | SS304 SS3016 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| VOORDELEN | Vochtbestendig, slijtvast, milieuvriendelijk, zeer duurzaam |
| Voordelen | Vochtbestendig, slijtvast, milieuvriendelijk, zeer duurzaam |
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Gevalgrootte | 60 mm |
| Drukbereik | 0-250 MPa |
| Nauwkeurigheidsklasse | 2.5% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Venster | Glas, Plastiek |
| Gevalgrootte | 60 mm |
| Montage | rug |
| type | Diafragma afdichting |
|---|---|
| Haven | Qingdao/Shanghai/Ningbo |
| Wijzerplaatmateriaal | Aluminium |
| Precisiteit | ±2,5% 1,6% |
| Metingsafstand | 0~100mpa |
| Meer informatie | Beschikbaar pas aan |
|---|---|
| Nominale Grootte | 22 mm-41 mm |
| Meetbereik | als eisen |
| Grootte | print als vraag |
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
|---|---|
| Grootte | 150 mm |
| De berg | Onderkant |
| Meetbereik | als eisen |
| Nauwkeurigheid | ± 0,4% van de volledige schaal |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
|---|---|
| Wijzer | Aluminium zwart |
| Haven | Qingdao |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Bellen | Aluminium |